Mami, mami spet me kašelj muči!

Mami, mami spet me kašelj muči!

Preberite, kako otroku pomagati na naraven in učinkovit način.

Čeprav poskrbimo za zdravo, s sadjem in zelenjavo bogato prehrano, veliko gibanja na svežem zraku in dovolj spanja, se v vlažnem in hladnem delu leta otroci pogosto borijo s prehladi in drugimi sezonskimi obolenji. Zamašen nos in kašelj sta običajno najbolj moteča simptoma. Kašelj otroka podnevi moti pri igri in jedi, vse bolj izrazit pa postaja ponoči, kar ga prebuja in ovira miren spanec. Uživajte v vzgoji in rasti vaših otrok.



Prizadevajte si zmanjšati število obolenj, procese zdravljenja pa skrajšate.
 

Kako pomagati otroku?


Starši otroku najbolj koristite, če obrambne procese njegovega telesa podprete z naravnimi, prilagojenimi in pravilno odmerjenimi učinkovinami.

Ločimo dve vrsti kašlja. Pri suhem, dražečem kašlju otrok veliko pokašljuje in ob tem se ne izloči nič sluzi. Pogosto ga spremlja draženje in bolečine v žrelu. Druga vrsta pa je moker oziroma produktiven kašelj, ko otrok izkašljuje gosto sluz. Z razvojem okužbe se pogosto iz suhega in dražečega kašlja razvije moker kašelj in otrok izkašljuje sluz. Pomembno je vedeti, da produktivnega kašlja ni priporočljivo preprečevati. Sluz je potrebno razredčiti, da se lažje izloči iz telesa. Starši so pogosto v zadregi, kateri sirup ponuditi otroku ali za umirjanje kašlja ali za izkašljevanje. Zadregi, kateri sirup izbrati se lahko starši izognejo z izbiro Bronhamil peroralne suspenzije.

Bronhamil peroralna suspenzija celostno blaži težave zgornjih dihalnih poti. Primeren je za blaženje obe vrsti kašlja, suhega in produktivnega. Vsebuje eterična olja bora, evkalipta in timijana, ki so že stoletja poznani po protimikrobnem delovanju. Redčijo sluz in lajšajo izkašljevanje. Izvleček trpotca pa zaščiti sluznico grla in blaži dražeči kašelj. Otroci ga bodo brez oklevanja popili vse od 6. meseca dalje, saj je prijetnega, pomarančnega okusa. Primeren je tako za otroke kot mladostnike. Ne vsebuje umetnih barvil, arom ali umetnih sladil, saj le ti negativno vplivajo na zdravje. Prav tako je brez glutena, ki spada med najpogostejše alergene.
 

Priporočeni izdelki:
Bronhamil bimbi sirup, 200 mL
Balzamične rastline za zgornje dihalne poti...
Napro krema z ekstraktom divjega jama, 60 g
Za naravno lepši izgled ter vitalnost vašega organizma!.
Povezani članki:

Za objavo komentarja se prijavite ali registrirajte.

Zadnje novice

Aktualno Najbolj brano Najbolj komentirano

Tek dojemajmo kot krepilno vajo, vmesna hoja je zelo dobrodošel počitek. Prve tri mesece navajanja na tek ne tecite več kot dvakrat na teden.

Diagnoza rak je nedvomno ena najhujših, s katero se mora spoprijeti vedno več ljudi, tudi v Sloveniji. Čeprav posledica odkritja raka že dolgo ne pomeni več zagotovo smrti, pa podatki Eurostata, da je v letu 2015 v Evropski uniji zaradi raka največ ljudi umrlo prav v Sloveniji, niso spodbudni. Kaj lahko naredimo, da se raku izognemo?

Menopavza je normalen, neizogiben proces staranja in ne bolezen. Ponavadi se zgodi nekje med 45. in 55. letom. Kljub temu, se o menopavzi zelo malo govori in ostaja tabu tema. Ženske se je skoraj bojimo, saj označuje konec mladosti in plodnega obdobja. Pa je res tako?

Ste se vse poletje skrivali v dolgih hlačah in širokih majicah, ker vam kljub trudu ni uspelo shujšati niti kilograma? Potem po vsej verjetnosti potrebujete hitri tečaj uspešnega hujšanja. Spoznajte pet razlogov, zaradi katerih so vaše diete neuspešne, in do pomladi dosezite cilj, ki se vam je še pred minuto morda zdel nedosegljiv. Čas je, da se poslovite od odvečnih kilogramov.

Človeško telo je, razen na ustnicah, dlaneh in podplatih ter na določenih sramnih predelih, prekrito z dlakami. Poraščenost z močnimi dlakami (terminalnimi) je na nekaterih predelih telesa (obrvi, trepalnice, lasišče, pazduhe, genitalije) po puberteti enaka obema spoloma in vsem prebivalcem naše Zemlje.

V življenju moteče tvorbe na koži opazi skoraj vsakdo. Pred odstranitvijo je ključen natančen pregled kožnih sprememb pri dermatologu, ki bo z dermatoskopom postavil diagnozo in šele nato pacientu predstavil primerne možnosti odstranitve. Med slednjimi je prav radiofrekvenčna (RF) ablacija tista, ki jo zelo pogosto uporabljamo, saj daje zelo dobre rezultate.

Novosti

Prijava na e-novice

Bodite obveščeni o novostih in prejemajte obvestila...
Seznanjen sem z Izjavo o varstvu osebnih podatkov.

Napovedujemo